M83-LFT1F2N60-0000-000 (top)
Harwin’s Company Overview
M83-LFT1F2N60-0000-000
Numer produktu DigiKey
952-2995-ND
Producent
Numer produktu producenta
M83-LFT1F2N60-0000-000
Opis
CONN RCPT 60POS 0.079 GOLD PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60 Pozycja Gniazdo Złącze 0,079" (2,00mm) Otwór przelotowy Złoto
Modele EDA/CAD
M83-LFT1F2N60-0000-000 Modele
Kategoria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
12,0µin (0,30µm)
Prod.
Kolor izolacji
Czarne
Seria
Wysokość izolacji
0,330" (8,38mm)
Opakowanie
Taca
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
10,65mm
Liczba pozycji
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
120V
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne, wojskowość
Liczba rzędów
3
Materiał izolacji
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,079" (2,00mm)