M83-LFD1F1N96-0000-000
Numer produktu DigiKey
M83-LFD1F1N96-0000-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
M83-LFD1F1N96-0000-000
Opis
CONN RCPT 96POS CRIMP 22AWG GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
96 Poz. prostokątny Gniazdo Złącze Zagniatanie Złoto 22 AWG
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M83-LFD1F1N96-0000-000 Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Producent
Harwin Inc.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie kabla
Zagniatanie
Opakowanie
Torba
Typ przewodu
Dyskretny
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
22 AWG
Typ złącza
Gniazdo
Funkcje
Śruby dociskowe
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku
Złoto
Liczba pozycji
96
Grubość wykończenia styku
11,8µin (0,30µm)
Raster
0,079" (2,00mm)