M80-MC21468M1-0450L
Numer produktu DigiKey
952-M80-MC21468M1-0450L-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-MC21468M1-0450L
Opis
CBL ASSY 2MM 14POS MALE TO WIRE
Szczegółowy opis
14 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na poszczególne odprowadzenia przewodów 1,48' (450,00mm)
Kategoria
Raster - złącza
0,079" (2,00mm)
Długość
1,48' (450,00mm)