M80-FC21005F2-0150F2
Numer produktu DigiKey
952-M80-FC21005F2-0150F2-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-FC21005F2-0150F2
Opis
CBL J-TEK F-F 10POS 150MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Harwin Inc.
Raster - złącza
0,079" (2,00mm)
Seria
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")