M80-FB10868F2-0150L
Numer produktu DigiKey
952-M80-FB10868F2-0150L-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-FB10868F2-0150L
Opis
4+4 POS. FEMALE T-CONTACT DIL 22
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na kabel 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Harwin Inc.
Raster - złącza
0,079" (2,00mm)
Seria
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")