M80-9230099
Numer produktu DigiKey
952-3080-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-9230099
Opis
F CBL CRMPD CONTACT
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone 24 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo do gniazda Złoto 11,8" (300,0mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
24 AWG
Producent
Harwin Inc.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Kolor
Czerwone
Opakowanie
Torba
Grubość wykończenia styku
11,8µin (0,30µm)
Status części
Aktywny
Liczba rzędów
1
Końcówka styku
Gniazdo do gniazda
Liczba żył
1
Długość
11,8" (300,0mm)