M80-8691022
Numer produktu DigiKey
952-2405-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-8691022
Opis
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 10 pozycja 0,079" (2,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M80-8691022 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,219" (5,56mm)
Seria
Typ kształt
Cylindryczne
Opakowanie
Rurka
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
29,5µin (0,75µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Cynowo-ołowiowe
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Brąz fosforowy
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliester, szklane wypełnienie
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba rzędów
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Kolor izolacji
Czarne
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2,2A
Styl
Napięcie znamionowe
800V
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Wysokości stosu z matami
7,23mm, 7,85mm, 10,2mm, 13,51mm