M80-5000000M5-06-334-00-000
Numer produktu DigiKey
952-M80-5000000M5-06-334-00-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-5000000M5-06-334-00-000
Opis
6 POS. MALE SIL HORIZONTAL THROU
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 6 pozycja 0,157" (4,00mm)
Modele EDA/CAD
M80-5000000M5-06-334-00-000 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Gwintowane
Prod.
Długość styku - bolec
0,197" (5,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
20A
Napięcie znamionowe
800V~/=