M80-5000000M3-08-332-00-000
M80-5000000M3-08-332-00-000
Harwin’s Company Overview
M80-5000000M3-08-332-00-000
Numer produktu DigiKey
952-3953-5-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-5000000M3-08-332-00-000
Opis
CONN HEADER VERT 8POS 4MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 8 pozycja 0,157" (4,00mm)
Modele EDA/CAD
M80-5000000M3-08-332-00-000 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,197" (5,00mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,220" (5,60mm)
Opakowanie
Rurka
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
10,0µin (0,25µm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
20A
Napięcie znamionowe
800V
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
7,3mm, 9,75mm