M80-5000000M3-04-332-00-000 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 952-2906-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | M80-5000000M3-04-332-00-000 |
Opis | CONN HEADER VERT 4POS 4MM |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 16 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Listwa złącza Otwór przelotowy 4 pozycja 0,157" (4,00mm) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | M80-5000000M3-04-332-00-000 Modele |
Kategoria | Długość styku - bolec 0,197" (5,00mm) |
Prod. | Wysokość izolacji 0,220" (5,60mm) |
Seria | Typ kształt Cylindryczne |
Opakowanie Rurka | Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące Złoto |
Status części Aktywny | Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące 10,0µin (0,25µm) |
Typ złącza | Materiał styku Stop miedzi |
Liczba pozycji | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Liczba rzędów 1 | Klasa palności materiału UL94 V-0 |
Liczba pozycji obciążonych Wszystkie | Kolor izolacji Czarne |
Styl | Prąd znamionowy (A) 20A |
Osłona Osłonięte - 4 ściany | Napięcie znamionowe 800V |
Typ mocowania | Wysokości stosu z matami 7,3mm, 9,75mm |