M80-5000000M2-08-332-00-000
Numer produktu DigiKey
952-M80-5000000M2-08-332-00-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-5000000M2-08-332-00-000
Opis
8 POS. MALE SIL VERTICAL THROUGH
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 8 pozycja 0,157" (4,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M80-5000000M2-08-332-00-000 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,197" (5,00mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,220" (5,60mm)
Seria
Typ kształt
Cylindryczne
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ złącza
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Wtyk męski, zasilanie
Materiał izolacji
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Raster - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Żłobek kluczujący, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy, osprzęt montażowy
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba rzędów
1
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
20A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
800V~/=
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
7,3mm