M80-5000000M1-10-PM1-00-000
Numer produktu DigiKey
M80-5000000M1-10-PM1-00-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-5000000M1-10-PM1-00-000
Opis
CONN HEADER VERT 10POS 4MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 10 pozycja 0,157" (4,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M80-5000000M1-10-PM1-00-000 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,138" (3,50mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,220" (5,60mm)
Seria
Typ kształt
Cylindryczne
Opakowanie
Torba
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
30,0µin (0,76µm)
Typ złącza
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Wtyk męski, zasilanie
Materiał izolacji
Polisiarczek fenylenu (PPS), szklane wypełnienie
Raster - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Żłobek kluczujący, kołnierz połączeniowy
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba rzędów
1
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Czarne
Styl
Prąd znamionowy (A)
40A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
800V
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
7,3mm, 9,75mm