M80-4602005
M80-4602005
Harwin’s Company Overview
M80-4602005
Numer produktu DigiKey
952-1043-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-4602005
Opis
CONN RCPT 20POS CRIMP 22AWG GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Poz. prostokątny Gniazdo Złącze Zagniatanie Złoto 22 AWG
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M80-4602005 Modele
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Producent
Harwin Inc.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Zakończenie kabla
Zagniatanie
Opakowanie
Zbiorcze
Typ przewodu
Dyskretny
Status części
Aktywny
Przekrój przewodu
22 AWG
Typ złącza
Gniazdo
Funkcje
Śruby dociskowe, klucz polaryzujący
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku
Złoto
Liczba pozycji
20
Grubość wykończenia styku
11,8µin (0,30µm)
Raster
0,079" (2,00mm)