M80-4000000F1-10-329-00-000
Numer produktu DigiKey
952-M80-4000000F1-10-329-00-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-4000000F1-10-329-00-000
Opis
10 POS. FEMALE SIL 20AWG CABLE C
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Poz. prostokątny Gniazdo Złącze Zagniatane i lutowane Złoto 20 AWG
Kategoria
Liczba rzędów
1
Producent
Harwin Inc.
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Seria
Typ mocowania
Blokada wkrętu
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie kabla
Zagniatane i lutowane
Status części
Aktywny
Typ przewodu
Dyskretny
Typ złącza
Gniazdo
Przekrój przewodu
20 AWG
Funkcje
Śruby dociskowe, klucz polaryzujący
Liczba pozycji
10
Wykończenie styku
Złoto
Raster
0,157" (4,00mm)