M80-4000000F1-06-327-00-000
Numer produktu DigiKey
952-3371-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-4000000F1-06-327-00-000
Opis
CONN RCPT 6POS SOLDER 16AWG GOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Poz. prostokątny Gniazdo Złącze Lutowany Złoto 16 AWG
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M80-4000000F1-06-327-00-000 Modele
Zakończenie kabla
Lutowany
Opakowanie
Torba
Przekrój przewodu
16 AWG
Funkcje
Śruby dociskowe
Liczba pozycji
6
Kolor
Czarne
Raster
0,157" (4,00mm)