M80-4000000F1-05-327-00-000
Numer produktu DigiKey
952-M80-4000000F1-05-327-00-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-4000000F1-05-327-00-000
Opis
5 POS. FEMALE SIL 16AWG CABLE CO
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 Poz. prostokątny Gniazdo Złącze Lutowany Złoto 16 AWG
Kategoria
Liczba rzędów
1
Zakończenie kabla
Lutowany
Przekrój przewodu
16 AWG
Funkcje
Śruby dociskowe, klucz polaryzujący
Liczba pozycji
5
Raster
0,157" (4,00mm)