M55-8003242-0300A
Numer produktu DigiKey
952-M55-8003242-0300A-ND
Producent
Numer produktu producenta
M55-8003242-0300A
Opis
CBL ASSEM 1.27MM 32POS F-F 300MM
Szczegółowy opis
32 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,984' (300,00mm, 11,81")
Modele EDA/CAD
M55-8003242-0300A Modele
Kategoria
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Długość
0,984' (300,00mm, 11,81")
Liczba pozycji
32
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)