M55-8002642-0150A
Numer produktu DigiKey
952-M55-8002642-0150A-ND
Producent
Numer produktu producenta
M55-8002642-0150A
Opis
CBL ASSEM 1.27MM 26POS F-F 150MM
Szczegółowy opis
26 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,492' (150,00mm, 5,91")
Modele EDA/CAD
M55-8002642-0150A Modele
Kategoria
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")
Liczba pozycji
26
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)