M55-8001242-0150A
Numer produktu DigiKey
952-M55-8001242-0150A-ND
Producent
Numer produktu producenta
M55-8001242-0150A
Opis
CBL ASSEM 1.27MM 12POS F-F 150MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,492' (150,00mm, 5,91")
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M55-8001242-0150A Modele
Kategoria
Raster - kabla
0,025" (0,64mm)
Producent
Harwin Inc.
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Blokada zatrzaskowa, klucz polaryzujący
Status części
Aktywny
Kolor
Szare, taśma
Typ złącza
Gniazdo do gniazda
Ekranowanie
Nieekranowane
Liczba pozycji
12
Zakończenie kabla
IDC
Liczba rzędów
2
Wykończenie styku
Złoto
Raster - złącza
0,050" (1,27mm)