M55-6101642R
Numer produktu DigiKey
952-3860-2-ND - Taśma i szpula (TR)
952-3860-1-ND - Taśma cięta (CT)
952-3860-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
M55-6101642R
Opis
CONN RCPT 16P 0.05 GOLD SMD R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M55-6101642R Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Prod.
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,00µin (0,025µm)
Seria
Kolor izolacji
Czarne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Wysokość izolacji
0,146" (3,70mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Styl
Przewód na płytkę
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzymanie lutu
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1,2A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
100V~
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne, zastosowanie przemysłowe
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,050" (1,27mm)