M50-3151542
Numer produktu DigiKey
952-1707-ND
Producent
Numer produktu producenta
M50-3151542
Opis
CONN RCPT 30POS 0.05 GOLD SMD
Szczegółowy opis
30 Pozycja Gniazdo, wejście od dołu lub od góry Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
M50-3151542 Modele
Flash
Wysokość izolacji
0,087" (2,20mm)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
3,2mm, 3,9mm, 4,6mm, 5,3mm, 7,2mm, 8,6mm
Liczba pozycji
Funkcje
Prowadnica płytki
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
1A
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne, medycyna, telekomunikacja
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,050" (1,27mm)