M50-3140345
Numer produktu DigiKey
952-3591-ND
Producent
Numer produktu producenta
M50-3140345
Opis
CONN RCPT 3POS 0.05 GOLD SMD
Szczegółowy opis
3 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
M50-3140345 Modele
12,0µin (0,30µm)
Wysokość izolacji
0,134" (3,40mm)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Styl
Przewód na płytkę
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
500V~