M50-3100545R
Numer produktu DigiKey
M50-3100545R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
M50-3100545R
Opis
CONN SOCKET 1.27MM 10POS
Szczegółowy opis
10 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Modele EDA/CAD
M50-3100545R Modele
Flash
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Wysokość izolacji
0,181" (4,60mm)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Gniazdo żeńskie
Wysokości stosu z matami
5,5mm, 6,18mm
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Funkcje
Montaż nasadowy
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1A
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Napięcie znamionowe
250V
Raster - powierzchnie współpracujące
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne, medycyna, telekomunikacja
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,050" (1,27mm)