M300-MC10605M1-0150L
Numer produktu DigiKey
952-3991-ND
Producent
Numer produktu producenta
M300-MC10605M1-0150L
Opis
CBL ASS 3MM M 6POS DUAL 150MM
Szczegółowy opis
6 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")
Typ złącza
Wtyczka na poszczególne odprowadzenia przewodów
Raster - złącza
0,118" (3,00mm)