M300-FC31005F2-0450L
Numer produktu DigiKey
952-4043-ND
Producent
Numer produktu producenta
M300-FC31005F2-0450L
Opis
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 450MM
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 1,48' (450,00mm)
Kategoria
Długość
1,48' (450,00mm)
Raster - złącza
0,118" (3,00mm)