M300-FC31005F2-0150L
Numer produktu DigiKey
952-4007-ND
Producent
Numer produktu producenta
M300-FC31005F2-0150L
Opis
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 150MM
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")
Raster - złącza
0,118" (3,00mm)