M300-FC21005F2-0300L
Numer produktu DigiKey
952-4022-ND
Producent
Numer produktu producenta
M300-FC21005F2-0300L
Opis
CBL ASS 3MM F 10POS DUAL 300MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategoria
Długość
0,984' (300,00mm, 11,81")
Producent
Harwin Inc.
Funkcje
Klucz polaryzujący, blokada śrubowa
Seria
Kolor
Białe, indywidualne
Opakowanie
Torba
Ekranowanie
Nieekranowane
Status części
Aktywny
Zakończenie kabla
Zagniatanie
Typ złącza
Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów
Wykończenie styku
Złoto
Liczba pozycji
10
Grubość wykończenia styku
5,90µin (0,150µm)
Liczba rzędów
2
Bazowy numer produktu
Raster - złącza
0,118" (3,00mm)