M300-3250396M1
M300-3250396M1
Harwin’s Company Overview
M300-3250396M1
Numer produktu DigiKey
952-2526-ND
Producent
Numer produktu producenta
M300-3250396M1
Opis
CONN PLUG HSG 3POS 3.00MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Zielone 0,118" (3,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
M300-3250396M1 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Prod.
Zakończenie styku
Zagniatanie
Seria
Typ mocowania
Gwintowane
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Funkcje
Ściana uszczelniająca
Typ złącza
Materiał izolacji
Poliamid (PA46), nylon 4/6, szklane wypełnienie
Typ styku
Wtyk męski
Temperatura robocza
-65°C - 175°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,118" (3,00mm)