G125-MV10605M3P
G125-MV10605M3P
Harwin’s Company Overview
G125-MV10605M3P
Numer produktu DigiKey
952-4116-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MV10605M3P
Opis
CONN HEADER VERT 6POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 6 pozycja 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
G125-MV10605M3P Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,193" (4,90mm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy, montaż nasadowy, klucz polaryzujący
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Prąd znamionowy (A)
2A
Napięcie znamionowe
450V
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
7,25mm, 7,33mm