G125-MS12605M2P
Numer produktu DigiKey
952-3677-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MS12605M2P
Opis
CONN HEADER SMD 26POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 26 pozycja 0,049" (1,25mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-MS12605M2P Modele
Kategoria
Typ mocowania
Gwintowane
Prod.
Wysokość izolacji
0,193" (4,90mm)
Seria
Typ kształt
Cylindryczne
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Typ złącza
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Wtyk męski
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Raster - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy, montaż nasadowy, klucz polaryzujący
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Liczba rzędów
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Kolor izolacji
Zielone
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2A na styk
Styl
Napięcie znamionowe
450V
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Wysokości stosu z matami
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm