G125-MS12605M1R
Numer produktu DigiKey
G125-MS12605M1R-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
G125-MS12605M1R
Opis
CONN HEADER SMD 26POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 26 pozycja 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
G125-MS12605M1R Modele
Kategoria
Wysokość izolacji
0,193" (4,90mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy, montaż nasadowy, klucz polaryzujący
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Prąd znamionowy (A)
2A
Styl
Napięcie znamionowe
450V
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Wysokości stosu z matami
7,33mm, 7,4mm