G125-MS12605M1P
G125-MS12605M1P
Harwin’s Company Overview
G125-MS12605M1P
Numer produktu DigiKey
952-4081-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MS12605M1P
Opis
CONN HEADER SMD 26POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 26 pozycja 0,049" (1,25mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-MS12605M1P Modele
Kategoria
Wysokość izolacji
0,193" (4,90mm)
Prod.
Typ kształt
Cylindryczne
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Opakowanie
Listwa
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ złącza
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Wtyk męski
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Raster - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy, montaż nasadowy, klucz polaryzujący
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Liczba rzędów
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Kolor izolacji
Zielone
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2A
Styl
Napięcie znamionowe
450V
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Wysokości stosu z matami
7,3mm, 7,44mm