G125-MH23405L2P
Numer produktu DigiKey
G125-MH23405L2P-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MH23405L2P
Opis
CONN HDR R/A 34POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 34 pozycja 0,049" (1,25mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-MH23405L2P Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Seria
Długość styku - bolec
0,185" (4,70mm)
Opakowanie
Listwa
Wysokość izolacji
0,217" (5,51mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Cylindryczne
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Brąz fosforowy
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poliamid (PA), nylon, szklane wypełnienie
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Zielone
Styl
Prąd znamionowy (A)
2,8A