G125-MH15005L5P
G125-MH15005L5P
Harwin’s Company Overview
G125-MH15005L5P
Numer produktu DigiKey
952-2718-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MH15005L5P
Opis
CONN HEADER R/A 50POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 50 pozycja 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
G125-MH15005L5P Modele
Kategoria
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Prod.
Długość styku - bolec
0,130" (3,30mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,219" (5,56mm)
Funkcje
Blokada płytki
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Prąd znamionowy (A)
2A
Napięcie znamionowe
250V