G125-MH13405L5P
G125-MH13405L5P
Harwin’s Company Overview
G125-MH13405L5P
Numer produktu DigiKey
952-2717-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MH13405L5P
Opis
CONN HEADER R/A 34POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 34 pozycja 0,049" (1,25mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-MH13405L5P Modele
Kategoria
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Prod.
Długość styku - bolec
0,130" (3,30mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,219" (5,56mm)
Opakowanie
Listwa
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Brąz fosforowy
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Liczba pozycji
Funkcje
Blokada płytki
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Zielone
Styl
Prąd znamionowy (A)
2A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
250V