G125-MH10605M3P
Numer produktu DigiKey
952-G125-MH10605M3P-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MH10605M3P
Opis
CONN HDR 1.25MM R/A 6POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 6 pozycja 0,049" (1,25mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-MH10605M3P Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,130" (3,30mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,209" (5,30mm)
Seria
Typ kształt
Cylindryczne
Opakowanie
Listwa
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Status części
Aktywny
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Typ złącza
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Materiał styku
Brąz fosforowy
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Liczba pozycji
Funkcje
Łączniki śrubowe, pasujący kołnierz, montaż maszynowy, klucz polaryzacyjny
Liczba rzędów
2
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Kolor izolacji
Zielone
Styl
Prąd znamionowy (A)
2A
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Napięcie znamionowe
450V