G125-MH104M4-02AD000P
Numer produktu DigiKey
952-G125-MH104M4-02AD000P-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MH104M4-02AD000P
Opis
HDR MALE R/A 2PWR + 4SIGNAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 6 (4 + 2 zasilanie) pozycja 0,049" (1,25mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-MH104M4-02AD000P Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Typ mocowania
Blokada wkrętu
Seria
Długość styku - bolec
0,130" (3,30mm)
Opakowanie
Listwa
Wysokość izolacji
0,208" (5,30mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Cylindryczne
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Miedź berylowa, brąz fosforowy
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T
Liczba rzędów
2
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy, klucz polaryzujący
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Zielone
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Prąd znamionowy (A)
2A, 10A