G125-MC15005L4-0300M
Numer produktu DigiKey
G125-MC15005L4-0300M-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MC15005L4-0300M
Opis
1.25MM M/M 50POS 26AWG 300MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Długość
0,984' (300,00mm, 11,81")