G125-MC13405L4-0450L
Numer produktu DigiKey
G125-MC13405L4-0450L-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MC13405L4-0450L
Opis
1.25MM M/L 34POS 26AWG 450MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
34 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na poszczególne odprowadzenia przewodów 1,48' (450,00mm)
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Długość
1,48' (450,00mm)