G125-MC11205L4-0150M
Numer produktu DigiKey
952-2782-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MC11205L4-0150M
Opis
1.25MM M/M 12POS 26AWG 150MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Wtyczka na wtyczkę 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Producent
Harwin Inc.
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")