G125-MC11005M1-0150F1
G125-MC11005M1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-MC11005M1-0150F1
Numer produktu DigiKey
952-4262-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MC11005M1-0150F1
Opis
CBL GECKO 1.25MM M-F 150MM 10POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do wtyczki 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Producent
Harwin Inc.
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")