G125-FW20150AAL9400
Numer produktu DigiKey
952-G125-FW20150AAL9400-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FW20150AAL9400
Opis
1.25MM F ON 28AWG 150MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe 28AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo na kabel (okrągły) Złoto 5,90" (149,86mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
28AWG
Producent
Harwin Inc.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Kolor
Białe
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
8,0µin (0,20µm)
Liczba rzędów
1
Końcówka styku
Gniazdo na kabel (okrągły)
Liczba żył
1
Długość
5,90" (149,86mm)