G125-FW10150AAF9400
Numer produktu DigiKey
952-G125-FW10150AAF9400-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FW10150AAF9400
Opis
1.25MM F/F ON 26AWG 150MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe 26 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo do gniazda Złoto 5,90" (149,86mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
26 AWG
Producent
Harwin Inc.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Kolor
Białe
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
8,0µin (0,20µm)
Liczba rzędów
1
Końcówka styku
Gniazdo do gniazda
Liczba żył
1
Długość
5,90" (149,86mm)