G125-FV108F1-06AB000P
Numer produktu DigiKey
952-G125-FV108F1-06AB000P-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FV108F1-06AB000P
Opis
CONN HDR FMALE 6PWR + 8SIGNAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 (8 + 6 zasilanie) Pozycja Gniazdo Złącze 0,049" (1,25mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-FV108F1-06AB000P Modele
Kategoria
Zakończenie
Prod.
Typ mocowania
Blokada wkrętu
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Opakowanie
Listwa
Kolor izolacji
Zielone
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,207" (5,25mm)
Typ złącza
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, klucz polaryzujący
Raster - powierzchnie współpracujące
Prąd znamionowy (A)
2A, 10A
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,049" (1,25mm)