G125-FV10805F1-1AB1ABP
Numer produktu DigiKey
952-G125-FV10805F1-1AB1ABP-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FV10805F1-1AB1ABP
Opis
CONN F-HDR 2PWR 8SIG PCB VERT
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 (8 + 2 zasilanie) Pozycja Gniazdo Złącze 0,049" (1,25mm) Otwór przelotowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-FV10805F1-1AB1ABP Modele
Kategoria
Typ mocowania
Blokada wkrętu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Kolor izolacji
Zielone
Opakowanie
Listwa
Wysokość izolacji
0,207" (5,25mm)
Status części
Aktywny
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Liczba pozycji
Funkcje
Łączniki śrubowe, pasujący kołnierz, montaż maszynowy, klucz polaryzacyjny
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2A, 10A
Raster - powierzchnie współpracujące
Napięcie znamionowe
450V
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,049" (1,25mm)