G125-FP10450AAL9400
Numer produktu DigiKey
952-G125-FP10450AAL9400-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FP10450AAL9400
Opis
FEMALE POWER CONTACT WITH 18AWG
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe 18 AWG Odprowadzenie podłączeniowe Gniazdo na kabel (okrągły) Złoto 17,7" (450,0mm)
Kategoria
Przekrój przewodu
18 AWG
Producent
Harwin Inc.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Kolor
Białe
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Status części
Aktywny
Liczba rzędów
1
Końcówka styku
Gniazdo na kabel (okrągły)
Liczba żył
1
Długość
17,7" (450,0mm)