G125-FC12605L0-0450L
G125-FC12605L0-0450L
Harwin’s Company Overview
G125-FC12605L0-0450L
Numer produktu DigiKey
952-2769-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FC12605L0-0450L
Opis
1.25MM F/L 26POS 26AWG 450MM
Szczegółowy opis
26 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 1,48' (450,00mm)
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Długość
1,48' (450,00mm)