G125-FC11205L0-0150L
G125-FC11205L0-0150L
Harwin’s Company Overview
G125-FC11205L0-0150L
Numer produktu DigiKey
952-3965-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FC11205L0-0150L
Opis
1.25MM F/L 12POS 26AWG 150MM
Szczegółowy opis
12 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")