G125-FC11205F0-0450L
G125-FC11205F0-0450L
Harwin’s Company Overview
G125-FC11205F0-0450L
Numer produktu DigiKey
952-4231-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FC11205F0-0450L
Opis
CBL GECKO 1.25MM F 450MM 12POS
Szczegółowy opis
12 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 1,48' (450,00mm)
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Długość
1,48' (450,00mm)