G125-FC11005F1-0300F1
Numer produktu DigiKey
G125-FC11005F1-0300F1-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FC11005F1-0300F1
Opis
CBL GECKO 1.25MM F-F 300MM 10POS
Szczegółowy opis
10 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do gniazda 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Długość
0,984' (300,00mm, 11,81")